Vous êtes à la page : RESULTATER 16/17

Préparation

01.07 19:00 Reprise Training
03.07 Bissen - Eifel Auswahl 1-2 Mirco Lopes
14.07 Coupe Roger Lepage
17.07 Coupe Roger Lepage
23.07 Bissen - Muhlenbach annulé 
27.07 Rosport - Bissen 2-1 Portal
31.07 Vianden - Bissen 1-2

3.08 Coupe à Junglinster 19:30

Bissen - Schieren 4-0

7.08 Coupe à Junglinster Finales

Bissen - Junglinster 4-1

Vendredi 12.08 19:30 Bissen - Muhlenbach 1-2 Terrain 'A Pafend'

17.08 Bissen - Medernach 3-2

Classement Fin 2016

Promotion Honneur

Rang Equipe Pts J G P N p. c. Diff.
1 US Esch-Alzette 31 13 10 2 1 27 13 14
2 FC Rodange 91 26 13 8 3 2 28 18 10
3 Swift Hesperange 26 13 8 3 2 25 15 10
4 Etzella Ettelbruck 25 13 7 2 4 21 4 17
5 US Hostert 23 13 7 4 2 34 14 20
6 FC Wiltz 71 23 13 7 4 2 18 17 1
7 US Sandweiler 21 13 6 4 3 23 20 3
8 FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange 20 13 6 5 2 20 22 -2
9 CS Grevenmacher 12 13 3 7 3 13 14 -1
10 FC Mondercange 12 13 3 7 3 14 26 -12
11 Union Mertert-Wasserbillig 12 13 3 7 3 17 29 -12
12 FC Mamer 32 11 13 2 6 5 14 25 -11
13 Atert Bissen 8 13 1 7 5 14 26 -12
14 Avenir Beggen 4 13 1 11 1 13 38 -25

 

Réserves Seniors Classe 2 Série 1

Rang Equipe Pts J G P N p. c. Diff.
1 Atert Bissen 30 11 10 1 0 41 17 24
2 Marisca Mersch 22 11 7 3 1 33 12 21
3 FC Mamer 32 20 11 6 3 2 22 18 4
4 Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen 16 11 5 5 1 32 29 3
5 FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange I 16 11 5 5 1 26 31 -5
6 Avenir Beggen 15 11 5 6 0 22 31 -9
7 FC Bastendorf 47 I 14 11 4 5 2 26 24 2
8 Jeunesse Schieren 14 11 4 5 2 16 21 -5
9 AS Wincrange I 13 11 4 6 1 16 19 -3
10 Minerva Lintgen 12 10 4 6 0 19 28 -9
11 Sporting Bertrange 8 10 2 6 2 17 28 -11
12 FC Wiltz 71 I 8 11 2 7 2 31 43 -12

 

Dames Ligue 3 Série 1

Rang Equipe Pts J G P N p. c. Diff.
1 ENT Aischdall 19 7 6 0 1 26 4 22
2 SC Ell II 14 7 4 1 2 15 5 10
3 Atert Bissen 13 7 4 2 1 20 6 14
4 FC Pratzerthal-Redange 13 7 4 2 1 19 12 7
5 Alisontia Steinsel 10 7 3 3 1 11 14 -3
6 Résidence Walferdange 9 7 3 4 0 18 16 2
7 FC Wiltz 71 3 7 1 6 0 3 34 -31
8 AS Rupensia Lusitanos Larochette II 0 7 0 7 0 0 21 -21

 

Juniors Classe 4 Série 1 Tour 1

Rang Equipe Pts J G P N p. c. Diff.
1 Marisca Mersch 28 10 9 0 1 40 11 29
2 Young Boys Diekirch 20 10 6 2 2 34 17 17
3 ENT Medernach/Bastendorf 19 10 6 3 1 32 14 18
4 ENT Bissen/Brouch/Colmarberg II 11 10 3 5 2 20 24 -4
5 AS Rupensia Lusitanos Larochette 7 10 2 7 1 13 44 -31
6 Résidence Walferdange 1 10 0 9 1 4 33 -29

 

Cadets Classe 5 Série 1 Tour 1

Rang Equipe Pts J G P N p. c. Diff.
1 ENT Vianden/Gilsdorf 22 10 7 2 1 49 17 32
2 FC Wiltz 71 22 10 7 2 1 51 21 30
3 ENT Bissen/Brouch/Boevange 18 10 6 4 0 44 32 12
4 FC Bastendorf 47 16 10 5 4 1 42 30 12
5 ENT Schieren/Colmarberg/Nommern 7 10 2 7 1 32 68 -36
6 Alisontia Steinsel 3 10 1 9 0 15 65 -50

 

Scolaires Classe 5 Série 1 Tour 1

Rang Equipe Pts J G P N p. c. Diff.
1 ENT Colmarberg/Nommern 23 10 7 1 2 29 10 19
2 Racing Troisvierges 22 10 7 2 1 27 14 13
3 FC Bastendorf 47 19 10 6 3 1 24 17 7
4 Etzella Ettelbruck II 9 10 3 7 0 14 24 -10
5 ENT Bissen/Brouch/Boevange I 9 10 3 7 0 15 31 -16
6 Young Boys Diekirch 6 10 2 8 0 14 27 -13

 

Minimes Classe 5 Série 1 Tour 1

Rang Equipe Pts J G P N p. c. Diff.
1 Jeunesse Schieren 28 10 9 0 1 46 3 43
2 Résidence Walferdange 18 10 6 4 0 26 22 4
3 ENT Bissen/Brouch/Boevange I 15 10 4 3 3 23 25 -2
4 ENT Wincrange/FF Norden II 13 10 4 5 1 21 24 -3
5 ENT Perlé/Folschette/Rambrouch 12 10 4 6 0 18 30 -12
6 Olympia Christnach-Waldbillig 1 10 0 9 1 15 45 -30

3. a 4. Spilldag

Seniors-Reserves Coupe de Luxembourg 

Mardi 13 septembre 20:00

Bissen - Ehnen 4-2 Alves 2x, Rebelo, Kettels 

 Seniors Classe 2 Serie 1 - 2. Spilldag

Fr, Sept 2, 2016 - 20:00
BISSEN 3:2 LINTGEN Alves 2x, Rebelo


Ehrenpromotion - 3. Spilldag
Son, Sept 4, 2016 - 16:00


     FC Wiltz 71
              FC Atert Bissen

FC WILTZ 3:2 FC ATERT BISSEN Vova, Tiago
 
Ehrenpromotion - 4. Spilldag
Sam, Sept 10, 2016 - 19:30
 
        FC Atert Bissen                      CS Grevenmacher
FC ATERT BISSEN 2:0 CS GREVENMACHER Gonçalves, Bacari
Ballon de match offert par Famille Kreins - Dabé

 

5. Spilldag

Réserves Seniors Classe 2 Série 1 3. Spilldag
Fr., 16.09.2016 - 20:00
BERTRANGE 1:2 BISSEN Kettels, Theis

Coupe de Luxembourg - 2. Tour
So., 18.09.2016 - 16:00
       FC Lorentzweiler            FC Atert Bissen
FC LORENTZWEILER 7:6 FC ATERT BISSEN
(Buts par Mendes Bobby, Alves Eric)

Vétérans: 19.9 19:00 Bissen - Larochette 9-3
Juniors: 17.9 16:30 Walferdange - Ent. Bissen 1-3
Cadets: 18.9 16:00 Wiltz - Ent BissenBB 1-2
Scolaires : 17.9 14:30 Diekirch - Ent BissenBB
Minimes: 17.9 16:30 Ent BissenBB - Christnach/Waldb 5-5
Poussins: 18.9 10:30 Bissen - Rambrouch/Folscht/Perlé
Bambinis 17.9 10:30 à Bastendorf

Ehrenpromotion - 5. Spilldag 
So., 25.09.2016 - 16:00

       FC Rodange 91                  FC Atert Bissen
FC RODANGE 91  2:2   FC ATERT BISSEN Bacari 12', Portal 65'

Réserves Seniors Classe 2 Série1
Date Heure Equipe visitée   Equipe visiteuse Résultat Terrain
27/09/2016 20:00 Atert Bissen - FC Mamer 32 4-0 Terrain Bousbierg (Bissen)
Do Rio Mike 2x, Mendes Leonildo, Ribeiro Flavio

Dames Ligue 3 Série 1

  Date Heure Equipe visitée   Equipe visiteuse Résultat Terrain
  24/09/2016 19:00 Résidence Walferdange - Atert Bissen 2-1 Terrain 2 Op Der Thonn (Walferdange)

Lorri

Juniors Classe 4 Série 1 Tour 1

Date Heure Equipe visitée   Equipe visiteuse Résultat Terrain
24/09/2016 18:00 ENT Bissen/Brouch/Colmarberg II - ENT Medernach/Bastendorf 1-1 Terrain Bousbierg (Bissen)

Cadets Classe 5 Série 1 Tour 1

Date Heure Equipe visitée   Equipe visiteuse Résultat Terrain
25/09/2016 16:00 ENT Bissen/Brouch/Boevange - Alisontia Steinsel 7-1 Terrain Bousbierg (Bissen)

Scolaires Classe 5 Série 1 Tour 1

Date Heure Equipe visitée   Equipe visiteuse Résultat Terrain
24/09/2016 16:00 ENT Bissen/Brouch/Boevange I - Racing Troisvierges 5-3 Terrain Bousbierg (Bissen)

Minimes Classe 5 Série 1 Tour 1

Date Heure Equipe visitée   Equipe visiteuse Résultat Terrain
24/09/2016 14:00 ENT Bissen/Brouch/Boevange I - ENT Wincrange/FF Norden II 2-2 Terrain Bousbierg (Bissen)

Poussins Série 2 Tour 1

Date Heure Equipe visitée   Equipe visiteuse Résultat Terrain
25/09/2016 10:30 Atert Bissen - Sporting Mertzig II   Terrain Bousbierg (Bissen)

Pupilles Série 3 Tour 1

Date Heure Equipe visitée   Equipe visiteuse Résultat Terrain
24/09/2016 11:00 Atert Bissen - ENT Nommern/Colmarberg/Larochette 3:8  Terrain Bousbierg (Bissen)

6. Spilldag

Coupe Seniors Réserves

Mardi 04.10 20:00

Bissen - Feulen 7-0 Kettels 5' 18' 45' Mendonca 19' Oliveira 27' 51' Silverio 60'

 

Ehrenpromotion - 6. Spilldag 
So., 02.10.2016 16:00 Uhr

    FC Atert Bissen     1-2   FC Mondercange Alves Eric 50'

FC ATERT BISSEN  FC MONDERCANGE
9. Tabellenplatz
                    12. Tabellenplatz

Ballon offert par Sabrina et Christian Goldschmit 

Dames Ligue 3 Série 1

 01/10/2016 19:00  Atert Bissen - Alisontia Steinsel 0-0

Juniors Classe 4 Série 1 Tour 1

 01/10/2016 17:30  Marisca Mersch - ENT Bissen/Brouch/Colmarberg II

Cadets Classe 5 Série 1 Tour 1

 02/10/2016 14:00  ENT Bissen/Brouch/Boevange - ENT Vianden/Gilsdorf

 Scolaires Classe 5 Série 1 Tour 1

 01/10/2016 16:30  ENT Bissen/Brouch/Boevange I - Etzella Ettelbruck II 1-4

Minimes Classe 5 Série 1 Tour 1

 01/10/2016 10:00  Résidence Walferdange - ENT Bissen/Brouch/Boevange I 6-1

Poussins Série 2 Tour 1

 02/10/2016 10:30 ENT Vianden/Gilsdorf - Atert Bissen

Pupilles Série 3 Tour 1

 01/10/2016 14:00  US Hostert - Atert Bissen 6-3

7. Spilldag

Ehrenpromotion - 7. Spilldag
So., 09.10.2016 - 16:00 Uhr


FC Atert Bissen           2:2               Union Mertert-Wasserbillig

 FC Atert Bissen             Union Mertert Wasserbillig
Bacari Djalo 5' 57'

11. Tabellenplatz                         8. Tabellenplatz

Ballon de match offert par Adam Georges
Arbitrage: Muller Jeremy, Nilles Claude, Hansen Tom

Réserves Seniors Classe 2 Série 1
Mardi 11.10 20:00 Bissen - Äischdall 6-1 Lopes 2x, Rebelo, Silverio,  Kettels 2x

Dammes: Samedi 8.10 19:00

Bissen - Pratzerthal 7-2 Lorry 5x, Sabrina 2x

Dimanche 9.10 16:00 Cadets: Bastendorf - Ent BissenBB
Samedi 8.10 16:30 Scolaires: Ent. ColmarN - Ent BissenBB 0-2
Samedi 8.10 14:30 Minimes: Ent BissenBB - Ent. PerléFR 2-1


 

8. Spilldag

Seniors
Ehrenpromotion - 8. Spieltag
So., 16.10.2016 16:00 Uhr

US Sandweiler     2:1   FC Atert Bissen Da Cruz Nelito Penalty 55'
 Sandweiler                FC Atert Bissen
7. Tabellenplatz                      11. Tabellenplatz

Arbitrage: Sgura Antonio, Bragoni Danilo, Vecchio Emanuele 
 

Dames Coupe de Luxembourg
Sa., 15.10.16 19:00 Uhr
Bissen - Junglinster 0-10

Seniors Réserves
Di., 18.10 20:00 Schieren - Bissen 2-4 Lionel, Leo, Gilles , Flavio

Juniors Classe 4 Série 1 Tour 1

 15/10/2016 16:30  ENT Osten - ENT Colmarberg/Bissen/Brouch I  2-2

Cadets Classe 5 Série 1 Tour 1

 18/10/2016 19:30  ENT Bissen/Brouch/Boevange - ENT Schieren/Colmarberg/Nommer 7-2

 Scolaires Classe 5 Série 1 Tour 1

 15/10/2016 14:30  ENT Bissen/Brouch/Boevange I - FC Bastendorf 47  2-3

Minimes Classe 5 Série 1 Tour 1

 15/10/2016 16:30   Jeunesse Schieren - ENT Bissen/Brouch/Boevange I 4-1

Poussins Série 2 Tour 1

 16/10/2016 10:30  ENT Grevels/Heiderscheid/Feulen - Atert Bissen

Pupilles Série 3 Tour 1

 15/10/2016 14:00   Résidence Walferdange - Atert Bissen

9. Spilldag

Ehrenpromotion - 9. Spieltag
So., 23.10.2016 16:00 Uhr

FC Atert Bissen                  1:1  Avenir Beggen
FC Atert Bissen        Avenir Beggen
13. Tabellenplatz                                     14. Tabellenplatz 
Lopes Mirco 3' 

Arbitrage: Bindels Sven, Gomes Furtado Adilson David, Kricen Hassan
Ballon de Match offert par: Rol Meisch et Franz Meisch
 
Dames Ligue 3 Série 1
Sa., 22.10 19:00 FC Wiltz 71 - Atert Bissen 0-7 Sabrina 4, Saskia 2, Melodie 1
Seniors Réserves
Di., 25.10 20:00 Atert Bissen - Avenir Beggen 7-0 Silverio 2x, Flavio2x, Gilles, Leo, Lionel

Juniors Classe 4 Série 1 Tour 1

 22/10/2016 17:30 ENT Strassen/Mamer - ENT Colmarberg/Bissen/Brouch I 4-0

Cadets Classe 5 Série 1 Tour 1

 23/10/2016 16:00  Alisontia Steinsel - ENT Bissen/Brouch/Boevange 2-9

 Scolaires Classe 5 Série 1 Tour 1

 22/10/2016 16:30  Racing Troisvierges - ENT Bissen/Brouch/Boevange I 5-1

Minimes Classe 5 Série 1 Tour 1

 22/10/2016 15:30   ENT Wincrange/FF Norden II - ENT Bissen/Brouch/Boevange I 3-1

Poussins Série 2 Tour 1

 23/10/2016 10:30 Atert Bissen - FC 72 Erpeldange II

Pupilles Série 3 Tour 1

 22/10/2016 16:30   Atert Bissen - Marisca Mersch 

10. Spilldag

Ehrenpromotion - 10. Spieltag
So., 06.11.2016 - 16:00 Uhr

FF Norden 02   1-0   FC Atert Bissen
FF Norden 02            FC Atert Bissen
13. Tabellenplatz                  11. Tabellenplatz  

Dames Ligue 3 Série 1
Sa., 29.10 19:00 Atert Bissen - AS Larochette II 3-0 (ff)
Mi., 02.11 19:00 Atert Bissen -Union Mertert-Wasserbillig (Match amical)


Réserves Seniors Classe 2 Série 1
Fr., 4.11 20:00 AS Wincrange I - Atert Bissen 1-3 Leo Mendes, Kettels Gilles 2x

Cadets Classe 5 Série 1 Tour 1
So., 06.11 13:30 Ent Vianden/Gilsdorf - Ent Bissen/Brouch/Boevange 3-1

11. Spilldag

Ehrenpromotion - 11. Spieltag
Di., 15.11.2016 - 20:00 Uhr

FC Atert Bissen    1-1   FC Mamer 32
FC Atert Bissen                   FC Mamer 32
13. Tabellenplatz                      11. Tabellenplatz 

Ballon de Match offert par Lucius Georges
 
Sa., 12.11 14:30 Ell II - Bissen 0-2 Wolter Nathalie 2x

Réserves Seniors Classe 2 Série 1
Di., 15.11 20:00 FF Norden 02 - FC Atert Bissen 1-2 Fernandes Dylan

Coupe

Coupe des Seniors Réserves - 1/16 de Finale
Fr., 28.10 20:00 Atert Bissen - US Hostert II 4-0

Coupe des Cadets - Tour préliminaire
So., 30.10 16:00 Ent. Bissen/Brouch/Boevange - Union Titus Pétange 3-3 n.E. 4-2 Grousse Merci dem Goalkipp Soares deen Titus Péiténg am Elefmeterschéissen stoppt an domadder qualifizéiert sech Biissen fir de nächsten Tour. Merci der ganzer Equipe fir déi fantasteg Leeschtung!

17.11 -20.11

Seniors 2: 18.11 20:00 Mersch - Bissen 5-3 Mirco, Lionel, Bobby
Dames: 19.11 19:00 Bissen - Äischdall  0-2
Cadets: 20.11 16:00 Bissen - Bastendorf 3-2
Juniors: 19.11 19:00 Larochette - Ent Bissen/Brouch/Colamr II 3-2
Scolaires: 19.11 16:30 Ent Bissen/Brouch/Boevange - Ent Colmar/Nommern 3-0
Minimes: 19.11 16:30 Ent Perlé/Folschette/Rambrouch - Ent Bissen/Brouch/Boevange 1-2

 

12. Spilldag

Ehrenpromotion - 12. Spieltag
So., 27.11.2016 16:00 Uhr

Union Sportive Esch-Alzette       2:0      FC Atert Bissen
US Esch                   FC Atert Bissen
2. Tabellenplatz                            13. Tabellenplatz  
Eng Busnavette fiert vu Biissen op Esch (Départ 14:45 Parking Spillschoul)
Meld Iech wann ech glifft un! Et sinn nach Platze fräi! 661 691 010 (Deprez Marc)
Réserves Seniors: 29.11 20:00  Bissen - Bastendorf 4-3 Mirco, Lionel, Leo, Rick
Juniors: 26.11 16:30 Diekirch - Ent Bissen 6-0
Cadets: 27.11 14:00 Ent Schieren - Ent Bissen 2-7
Scolaires: 26.11 17:30 Bastendorf - Ent Bissen 4-0
Minimes: 26.11 16:30 Ent Bissen - Schieren 1-1
Poussins: 27.11 10:30 Wiltz - Bissen
Pupilles: 26.11 16:30 Ent Atertdaul - Bissen

Programme de Préparation

24.1 Wormeldange - Bissen 0-3

27.1 Diekirch - Bissen 1-4

3.2 19:30 Erpeldange - Bissen 3-2

11.2 15:30 Mertzig - Bissen 1-4 Baccari 2x, Da Cruz, Theis

15.2 19:30 Bissen - Steinsel 3-3

 

13. Spilldag

Ehrenpromotion - 13. Spieltag
Mo., 05.12.2016 - 19:45 Uhr

FC Atert Bissen       0:5      FC Etzella Ettelbrück
 
FC Atert Bissen              E. Ettelbrück
13. Tabellenplatz          4. Tabellenplatz
 
Coupe des Seniors Reserves 1/8 Finales 6.12.2016 20:00
 
Bissen - Diekirch 4-2 Heirandt, Theis, Rebelo, Lopes

Ehrenpromotion - 14. Spieltag
So., 19.02.2017 16:00 Uhr

FC Swift Hesperingen            2-1       FC Atert Bissen
 Hesperingen                        FC Atert Bissen
3. Tabellenplatz                                   13. Tabellenplatz Vova, Penalty

15. Spilldag

Ehrenpromotion - 15. Spieltag
Sa., 25.02.2017 - 18:00 Uhr

     FC Atert Bissen     2:2      FC Wiltz 71
 FC Atert Bissen         FC Wiltz 71  Da Cruz 13' Portal 76'
13. Tabellenplatz                  5. Tabellenplatz  
 Ballon de match offert par Abbé Joel Santer

Ehrenpromotion - 17. Spieltag
So., 12.03.2017 - 16:00 Uhr

FC Atert Bissen    3 : 5            FC Rodange 91
FC Atert Bissen          FC Rodange 91
13. Tabellenplatz                  2. Tabellenplatz  
Da Cruz 20'
Lopes Do Rosario 50'
Campos 70'

Ballon de match offert par: Restaurant Neptwone

Réserves Seniors Classe 2 Série 1
Dënschdeg 14.3 20:00
Bissen - Bertrange

Cadets: Dënschdeg 7.3 19:00
Bissen - Bastendorf 9-0
Sonndeg 12.3 17:00
Hosingen - Bissen

Scolaires: Mëttwoch 8.03 18:30
Bissen - Mertzig

Minimes: Samschdeg11.03 14:00
Bissen - Harlange

Scolaires: 11.03 16:00
Bissen - Steinsel 6-0

Juniors: 11.03 18:00
Bissen - Munsbach 3-4

Poussins: Sonndeg 12.03 10:30
Bissen - Wintger 2-7

Pupilles: Sonndeg 12.03 14:00
Bissen2 - Stroosen 3-3

Diekirch - Bissen 10-7

Bambinis

Merl - Bissen 0-4

Bissen - Brouch 1-0

 

Ehrenpromotion - 18. Spieltag
So., 19.03.2017 - 16:00 Uhr

  FC Mondercange        2:1    FC Atert Bissen
Mondercange        FC Atert Bissen Lopes Do Rosario 9'
11. Tabellenplatz            13. Tabellenplatz  
 
Réserves Seniors Classe 2 Série 1
17.03 20:00 Mamer - Bissen 4-3
23.03 20:00 Äischdall - Bissen
Dames Ligue 3 Série 1
18.03 19:00 Steinsel - Bissen 0-6

Cadets
19.03 16:00 Bissen - Atertdaul 6-1

Scolaires
18.03 16:30
Bissen - Hosingen 7-1

Minimes
18.03 16:30
Hosingen - BissenI 2-4
 
Poussins
19.03 11:00
Wiltz - Bissen
 
Pupilles
18.03 15:00
BissenII - LintgenI
18.03 14:00
Hamm - BissenI
Bambinis
Bissen - Bertrange 1-0
Bissen - Beggen 1-0
Bissen - Merl 1-0
 
 

Ehrenpromotion - 19. Spieltag
Mo., 27.03.2017 - 20:00 Uhr

Union Mertert-Wasserbillig          1:0           FC Atert Bissen
Mertert-Wass.                  FC Atert Bissen
12. Tabellenplatz                             13. Tabellenplatz  

Arbitrage: Wilmes Laurent, Steinmetz Nick, Dos Santos Pedro
 
Seniors Réserves Classe 2 Série 1
Äischdall - Bissen 4-0

Minimes Classe 5 Série 1 Tour 2
26.3 16:00 Ent Bissen/Brouch/Boevange I - Ent Wincrange/FF Norden II

Scolaires Classe 6 Série 1 Tour 2
25.03 16:00 Ent Wincrange/FF Norden II - Bissen
Poussins Série 2 Tour 2
26.3 10:30 Bissen - Etzella
 
 

Ehrenpromotion - 21. Spieltag
So., 09.04.2017 16:00 Uhr

Avenir Beggen       0-2       FC Atert Bissen Da Cruz Vova 3', Mendes Leonildo 18'
Avenir Beggen          FC Atert Bissen
 
Réserves Seniors Classe 2 Série
4.4 20:00 Bissen - Schieren 7-2
7.4 20:00 Beggen - Bissen 2-4
 
Dames
8.4 19:00 Bissen - Wiltz 5-1

22.04.17 Dames
Larochette - Bissen 0-3 ff

23.04.17 14:00 Cadets
Bissen - Hosingen

Ehrenpromotion - 22. Spieltag
So., 23.04.2017 16:00 Uhr

          FC Atert Bissen  0-3  FF Norden 02
FC Atert Bissen             FF Norden 02
13. Tabellenplatz         8. Tabellenplatz 
 
Ballon de match offert par Claude Winkin 
 
Réserves Seniors
25.04.17 20:00  Bissen - Wincrange

24. Spilldag

Ehrenpromotion - 24. Spieltag
So., 07.05.2017 - 16:00 Uhr

FC Atert Bissen    2:1   Union Sportive Esch-Alzette Portal 2' Bacari 28'
FC Atert Bissen       US Esch
13. Tabellenplatz   1. Tabellenplatz
Ballon de match offert par Famille Schockmel

Sa., 06.05.2017 19:00 Dames
Bissen - Ell
 
Di., 09.05.2017 20:00 Seniors Reserves
Bissen - Mersch